Zahraniční aktuality

Vyvěšeno: 25. 06. 2019

Město Třeboň přivítalo návštěvu z Brazílie

V pondělí 24.6. navštívili třeboňskou radnici honorární konzul ČR v brazilském státě Minas Gerais Luiz Guadalupe spolu s vedoucím politického oddělení Velvyslanectví Brazílie v Praze panem Paulem Camargo Carneirem. Přivítalo je vedení města Třeboně v čele se starostou PaedDr. Janem Váňou, který z rukou honorárního konzula převzal dopis od starosty Diamantiny Juscelina Brasiliana Roque a také protokol o spolupráci mezi městy Třeboň a Diamantina. V obou dokumentech je popsán vřelý vztah k Třeboni a je zde zmíněna dohoda o spolupráci z roku 2013, které starosta připisuje velkou důležitost.

Vyvěšeno: 25. 10. 2018

Návštěva maratonských běžců z Interlakenu

Závodníci z partnerkého města Interlaken si přijeli vyzkoušet, jak se běhá v třeboňských rovinách.

Vyvěšeno: 11. 10. 2018

Svatováclavské slavnosti

Prezentace bavorského zemského okresu Freyung - Grafenau na Svatováclavských slavnostech.

Vyvěšeno: 11. 10. 2018

"Oktobrkap 2018"

Při příležitosti 110. výročí založení tenisového sportu v Třeboni se konal mezinárodní tenisový turnaj pro děti a mláděž.

"Oktobrkap 2018"

Vyvěšeno: 01. 10. 2018

Návštěva politických zástupců z partnerského bavorského okresu

Dne 19. září 2018 se v Třeboni uskutečnila návštěva se zástupci partnerského bavorského okresu Freyung - Grafenau.