Zahraniční aktuality

Vyvěšeno: 15. 04. 2020

Pozdrav z partnerského okresu Freyung-Grafenau

Vzhledem k současné situaci s pandemií koronaviru v celé Evropě bohužel není možné realizovat společné přeshraniční aktivity s našimi partnerskými městy. I přesto ale zůstáváme v kontaktu a doufáme, že již brzy budeme moci v naší dobré spolupráci pokračovat. Níže naleznete zdravici, kterou vedení města i všem občanům Třeboně poslal okresní rada našeho partnerského bavorského okresu Freyung-Grafenau, pan Sebastian Gruber.

Vyvěšeno: 25. 10. 2018

Návštěva maratonských běžců z Interlakenu

Závodníci z partnerkého města Interlaken si přijeli vyzkoušet, jak se běhá v třeboňských rovinách.

Vyvěšeno: 11. 10. 2018

Svatováclavské slavnosti

Prezentace bavorského zemského okresu Freyung - Grafenau na Svatováclavských slavnostech.

Vyvěšeno: 11. 10. 2018

"Oktobrkap 2018"

Při příležitosti 110. výročí založení tenisového sportu v Třeboni se konal mezinárodní tenisový turnaj pro děti a mláděž.

"Oktobrkap 2018"

Vyvěšeno: 01. 10. 2018

Návštěva politických zástupců z partnerského bavorského okresu

Dne 19. září 2018 se v Třeboni uskutečnila návštěva se zástupci partnerského bavorského okresu Freyung - Grafenau.