Vyvěšeno: 11. 09. 2019

Uzavření kanceláře registru vozidel

Ve čtvrtek 10.10.2019 bude z důvodu školení uzavřena kancelář registru vozidel.
Vyvěšeno: 11. 09. 2019

Den zdraví se ZPMV ČR

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR srdečně zve na Dny zdraví s dvětstějedenáctkou. Akce se uskuteční 18. září od 13.00 do 16.00 hodin na nádvoří Městského úřadu v Třeboni.

Návštěvníci budou mít možnost nechat si změřit krevní tlak, BMI i cholesterol. Možné jsou také individální konzultace. Dostupné budou také služby mobilního pracoviště.

Mobilní pracovniště ZPMV ČR bude v Třeboni, v budově Městského úřadu, opět 16. října a 20. listopadu.

Vyvěšeno: 10. 09. 2019

Výběrové řízení - právník (právnička) města

Město Třeboň opakovaně vyhlašuje výběrové řízení na volné místo právníka/právničky města. Zájemci mohou podávat přihlášky do 30.09.2019. Podrobné informace naleznete v sekci Volná místa.
Vyvěšeno: 06. 09. 2019

Pozvánka na konferenci KLIMATICKÁ ZMĚNA

Vážení,
již po šesté si Vás dovolujeme pozvat na konferenci do Třeboně. I tentokrát si zde budete moci vyslechnout  zajímavé přednášky na aktuální a žhavá témata týkající se klimatických změn, vody, sucha a krajiny. Přednášející zcela jistě zmíní příklady dobré praxe a nastíní možnosti, jak třeba i v malé míře napomoci udržitelnému životními prostředí.
Konference KLIMATICKÁ ZMĚNA  - výzva pro města a venkov se uskuteční dne 17. října 2019  v Třeboni.

Vyvěšeno: 06. 09. 2019

Slavnostní otevření nové Základní umělecké školy Třeboň

Základní umělecká škola Třeboň získala nové prostory, ve kterých již od září funguje. Novým sídlem ZUŠ je zrekonstruovaná budova bývalého městského úřadu na Masarykově náměstí a nově vzniklá stavba za touto budovou. Slavnostní otevření nové budovy se za účasti zástupců vedení města, náměstka hejtmanky Jihočeského kraje Zdeňka Dvořáka a ředitele ZUŠ Matouše Řeřichy uskutečnilo v úterý 3. září.