Zahraniční aktuality

Vyvěšeno: 29. 04. 2019

Vernisáž výstavy fotografií zachycujících spolupráci Třeboně a Schremsu

Dne 26. dubna 2019 se v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni uskutečnila vernisáž výstavy fotografií „Historie spolupráce partnerských měst Třeboň a Schrems“. Výstava je součástí projektu, jehož cílem je zdokumentovat a přiblížit celou historii spolupráce a posílit tak dobré vztahy mezi oběma městy. V rámci tohoto projektu jsou v letošním roce plánované také 2 jednodenní výlety pro Třeboňáky do Schremsu a jeho okolí a vydání almanachu, kde bude vzájemná spolupráce zaznamenána.

Vyvěšeno: 14. 03. 2019

Návštěva delegace z Třeboně v bavorském Freyungu

Dne 12. 3. 2019 se uskutečnilo první oficiální setkání zástupců nového vedení města Třeboně s okresním radou zemského okresu Freyung – Grafenau panem Sebastianem Gruberem.

Vyvěšeno: 25. 01. 2019

Pracovní schůzka se zástupci partnerského města Schrems

Dne 23. ledna 2019 proběhla v Třeboni pracovní schůzka se zástupci partnerského města Schrems, která se týkala plánovaných projektů spolupráce mezi oběma městy na rok 2019.

Vyvěšeno: 25. 10. 2018

Návštěva maratonských běžců z Interlakenu

Závodníci z partnerkého města Interlaken si přijeli vyzkoušet, jak se běhá v třeboňských rovinách.

Vyvěšeno: 11. 10. 2018

Svatováclavské slavnosti

Prezentace bavorského zemského okresu Freyung - Grafenau na Svatováclavských slavnostech.