07. 02. 2020

V Třeboni se bude natáčet nová pohádka

Poslední únorové dny a první týden v březnu se uskuteční v Třeboni natáčení České televize, která sem přijede točit novou štědrovečerní pohádku. Natáčení se uskuteční v divadle J. K. Tyla. „Česká televize požádala o nájem těchto prostor. Jedná se o celkem sedm dní, a jelikož to nečiní žádné komplikace, schválili jsme na radě pronájem prostor divadla. Samozřejmě bude při natáčení přítomen náš zástupce a průběžně budeme kontrolovat, že nedošlo k poškození našeho majetku. Jsme ale rádi, že jsme atraktivní lokalitou nejen pro turisty, ale i pro filmaře a že nám zůstane trvalá památka v podobě pohádky. Můžeme se těšit na Štědrý večer a doufat, že divadlo J. K. Tyla zažije další slávu,“ dodala místostarostka Jana Grammetbauerová.