25. 09. 2020

Modernizace sportovního areálu v Třeboni

Rozhodnutím rady města Třeboně se pronajme pozemek o výměře necelých 4,5 tis. m2 pro účely realizace projektu tělovýchovné jednoty Jiskra. Jedná se o modernizaci sportovního areálu, v rámci které se vybuduje sportovní plocha pro plážové sporty, konkrétně beach volejbal a beach házenou. Dále vzniknou tři nové tenisové kurty, které se napojí na stávající zázemí tenisového klubu. Tímto napojením se navýší počet kurtů na 8 a bude možné pořádat zde tenisové turnaje většího rozsahu. Pro zajištění financování tohoto projektu podá TJ Jiskra žádost o dotační podporu z programu Národní sportovní agentury. Pronájem se sjednává na dobu určitou patnácti let s podmínkou, že nezíská-li Jiskra dotaci, zanikne platnost pronájmu.