28. 08. 2020

Město Třeboň poskytne slevu z nájmu pro TJ Jiskra

Rada města schválila poskytnutí slevy z ceny nájmu nebytových prostor, konkrétně sportovní haly a tenisového zázemí, Tělovýchovné jednotě Jiskra Třeboň, z.s.. Sleva se poskytuje za období od března do května tohoto roku, kdy byla sportoviště uzavřena v souvislosti s epidemií onemocnění COVID-19. TJ Jiskra bude žádat o neinvestiční dotaci Národní sportovní agenturu v rámci programu COVID-SPORT, jehož cílem je podpora sportovních organizací postižených celosvětovou pandemií koronaviru. Jednou z podmínek přidělení dotace je, že pronajímatel poskytne slevu 30% z ceny nájemného za dané období. Dotace pak může činit max. 50 % celkových způsobilých nákladů souvisejících s nájmem sportovního zařízení.