10. 06. 2020

Parkování karavanů v Třeboni

S příchodem turistické sezóny je třeba upozornit majitele a řidiče karavanů na optimální přístup k parkování v Třeboni. S ohledem na fakt, že město Třeboň nemá speciální parkoviště pro obytná vozidla a přívěsy, rádi bychom všechny řidiče těchto speciálních vozidel požádali o součinnost. Doporučení města je takové, aby přes den využívali stávající kapacitu parkovišť pro osobní automobily a to v časech od 6:00 do 22:00. Ve večerních hodinách je ideální, pokud přeparkujete do kempů v okolí, které jsou k tomu určené. Apelujeme na fakt, že není vhodné na parkovištích kempovat, rozkládat vnitřní vybavení vozů, rušit noční klid hlukem a znečišťovat okolí. Na vše bude bedlivě dohlížet naše městská policie. Aby nedocházelo ke zbytečnému dohadování, apelujeme na respektování těchto nepsaných pravidel, abychom nemuseli přistupovat k razantním opatřením v podobě zákazů či zón, které mají negativní dopad na všechny.