VYHODNOCOVÁNÍ ÚZEMNÍHO PLÁNU PONĚDRÁŽKA

Pořizovatel předložil Zastupitelstvu obce Ponědrážka Zprávu o uplatňování Územního plánu Ponědrážka dle § 55 stavebního zákona.
Zpráva o uplatňování Územního plánu Ponědrážka byla schválena Zastupitelstvem obce Ponědrážka dne 18.03.2015 usnesením č. 3/2015, bod 3.
Zprávu o uplatňování Územního plánu Ponědrážka pořizovatel zveřejňuje způsobem umožňující dálkový přístup dle § 165, odst. (3) stavebního zákona.
Zpráva je dostupná zde: ZPRÁVA O UPLATŇOVÁNÍ ÚZEMNÍHO PLÁNU PONĚDRÁŽKA
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ÚZEMNÍ PLÁN PONĚDRAŽKA

V současné době je platný Územní plán Ponědrážka. Územní plán Ponědrážka byl vydán Zastupitelstvem obce Ponědrážka dne 15.9.2010, opatřením obecné povahy a jeho vydání nabylo účinnosti dne 6.10.2010.
Územní plán Ponědrážka je uložen u:

Dokumentace je dostupná zde: Územní plán Ponědrážka

Aktuální informace

Důležité novinky z radnice

ZMĚNA JÍZDNÍHO ŘÁDU

Upozorňujeme občany, že od 6. března dochází ke změně jízdního řádu u spoje 340314. Jedná se o spoj jedoucí ráno přes Břilice do Třeboně!

Nový jízdní řád naleznete zde. Více informací

Výběrové řízení - referent(ka) právního odboru - občanské přestupky

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na volné pracovní místo "referent(ka) právního odboru - občanské přestupky". Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Podrobné informace zde. Více informací