Vyvěšeno: 10. 04. 2024

Veřejnoprávní smouva o poskytnutí dotace - Taekwon-do Třeboň - celoroční činnost

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace v rámci dotačního programu města Třeboně na podporu sportovních aktivit na celoroční činnost uzavřená mezi městem a příjemcem dotace spolkem Taekwon-do Třeboň, z.s. dne 10.04.2024.

Přiložený soubor: Taekwon-do-Trebon-celorocni-cinnost.pdf

Vyvěšeno: 10. 04. 2024

Veřejnoprávní smouva o poskytnutí dotace - DDM - taneční skupina L-Dance Group

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace v rámci dotačního programu města na podporu kulturních aktivit na reprezentaci města účastí taneční skupiny L- Dance Group v postupových soutěžích Czech Dance Tour a Czech Dance Masters uzavřená mezi městem Třeboň a příjemcem dotace Domem dětí a mládeže, Jindřichův Hradec, Růžová 10 dne 02.04.2024.

Přiložený soubor: Dum-deti-a-mladeze-Jindrichuv-Hradec-Ruzova-10-reprezentace-mesta-postupove-tanecni-souteze.pdf

Vyvěšeno: 02. 04. 2024

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - TRS - Třeboňský divadelní festival

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace v rámci dotačního programu města na podporu kulturních aktivit na jednorázovou akci Třeboňský divadelní festival uzavřená mezi městem Třeboň a příjemcem dotace spolkem TRS z.s. dne 27.03.2024.

Přiložený soubor: TRS-akce-Trebonsky-divadelni-festival-2024.pdf

Vyvěšeno: 02. 04. 2024

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - TJ Jiskra Třeboň - veslování

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace v rámci dotačního programu na podporu sportovních aktivit na jednorázovou akci Výstavba a složení veslařské dráhy Lago Albano 2024 uzavřená mezi městem Třeboň a příjemcem dotace spolkem TJ Jiskra Třeboň, z. s. oddíl veslování dne 27.03.2024.

Přiložený soubor: TJ-Jiskra-Trebon-akce-Vystavba-a-slozeni-veslarske-drahy-Lago-Albano-2024.pdf

Vyvěšeno: 29. 11. 2023

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace -Třeboňská nocturna

Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace v rámci dotačního programu města Třeboně na podporu kulturních aktivit na akci Zimní abonentní koncerty ABOKO 2023/2024 (koncerty, které se uskuteční v roce 2023) uzavřená mezi městem Třeboň a příjemcem dotace, spolkem Třeboňská nocturna, dne 22.11.2023.

Přiložený soubor: Spolek-Trebonska-nocturna-akce-Zimni-abonentni-koncerty-ABOKO.pdf

Aktuální informace

Důležité novinky z radnice

UKLIĎME TŘEBOŇ 2024

Město Třeboň, odbor životního prostředí, společně se Zdravým městem Třeboň všechny zvou na tradiční celorepublikovou jarní úklidovou akci UKLIĎME ČESKO – UKLIĎME TŘEBOŇ! Akce se koná v sobotu 6. dubna. Sraz dobrovolníků je v 9.00 na nádvoří městského úřadu.
Připraveny jsou tradičně dvě trasy – jedna lehčí, ideální pro rodiny s dětmi, a druhá náročnější. Nicméně je akce vhodná pro všechny věkové kategorie!
Pojďte s námi udělat Třeboň ještě o trochu hezčí... čistou!
Těšíme se na vás!
Více informací

JARNÍ DERATIZACE

Od 27. března bude na území města probíhat jarní deratizace, která potrvá po dobu 14 dnů. Deratizace probíhá 2x ročně, vždy na jaře a na podzim. V tomto období platí zvýšené riziko pro volně pobíhající psy. Návnady začínají působit až po pěti dnech po konzumaci. Potkani poté mohou být zmatení a pobíhat i na veřejných prostranstvích.

Deratizaci provádí jihočeská firma ASANA, spol. s.r.o. ve spolupráci s Městskou vodohospodářskou, s. r. o. (firma pomáhá umístit nástrahy do kanalizace).

Více informací