WEB: https://www.facebook.com/victorydancecompany 

Odpovědný vedoucí: Bc. Václav Nágl

tel: 732 383 683

e-mail: victorydancecompany@centrum.cz

Taneční škola VICTORY DANCE COMPANY vznikla v Třeboni v září roku 2018. Tanečníky vede Václav Nágl, několikanásobný mistr České republiky, Evropy i světa jak v sólových vystoupeních, tak ve skupinových formacích. VICTORY D.C. navštěvuje ve školním roce 2018/2019 zhruba 80 dětí z Třeboně a okolních obcí. Taneční škola se věnuje převážně stylům  street dance a street dance show. V dalších letech VICTORY bude otevírat přípravku pro předškolní děti a hlavní věkovou kategorii pro dospělé tanečníky. Rovněž bude rozšiřovat škálů vyučovaných tanečních stylů o show dance. Taneční škola VICTORY DANCE COMPANY je členem tanečních svazů Czech Dance Organization a Děti fitness aneb sportem proti drogám. Kromě soutěží těchto svazů se bude účastnit pohárových soutěží a v letech příštích i Taneční skupiny roku. V současnosti tréninky probíhají v sále KKC Roháč a v tělocvičně třeboňského gymnázia.


Aktuální informace

Důležité novinky z radnice

ZMĚNA JÍZDNÍHO ŘÁDU

Upozorňujeme občany, že od 6. března dochází ke změně jízdního řádu u spoje 340314. Jedná se o spoj jedoucí ráno přes Břilice do Třeboně!

Nový jízdní řád naleznete zde. Více informací

Výběrové řízení - referent(ka) právního odboru - občanské přestupky

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na volné pracovní místo "referent(ka) právního odboru - občanské přestupky". Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Podrobné informace zde. Více informací