25. 11. 2019

Město Třeboň zveřejní nové záměry nájmů dvou bytů

Radní města Třeboně schválili zveřejnění záměru pronájmu dvou bytů a to v ulici Daskabát a Dukelská. První z bytů v ulici Daskabát č.p. 73/II je o velikosti 1+0 s výměrou 34,85 m2. Zájemci se mohou o byt ucházet formou obálkové metody. Minimální cena pro nabídky bude stanovena na 64,- Kč/m2/měsíc. Byt je v prvním nadzemním podlaží bytového domu a je vybaven kuchyňskou linkou, sporákem, digestoří, měřícím zařízením na topení a bojlerem. V roce 2016 zde byla vyměněna podlahová krytina z PVC.

Druhý byt v ulici Dukelská je o velikosti 2+1 s výměrou 96,6 m2 v čísle popisném 148/II. Zájemci se mohou o byt ucházet formou obálkové metody. Minimální cena pro nabídky bude stanovena na 90,- Kč/m2/měsíc. Byt je v druhém nadzemním podlaží domu, kde jsou celkem 3 byty. Mezi vybavení bytu patří kuchyňská linka, sporák, plynový kotel a bojler. V roce 2017 zde byla vyměněna podlahová krytina, okna, plynový kotel, sporák a opraveny omítky, kuchyňská linka, obklady a to celé v hodnotě 200 tis. Kč.

Uchazečem může být každý člověk s bydlištěm v Třeboni a místních částech nebo se stálým pracovním místem v této lokalitě po dobu minimálně 6 měsíců. Byty budou zveřejněny po dobu 15 dnů na úřední desce.