Výsledek hledání

Zavřít

Facebook

Aktuality města

26. 06. 2020

Letní třeboňská linka

Od soboty 27. června 2020 začnou pro cestující opět fungovat letní linky cyklobusů. Cestující tak mají možnost se pohodlně a bez aut dostat do všech koutů Jihočeského kraje. Třeboňská letní linka jede z Třeboně přes Majdalenu a Chlum u Třeboně na Staňkov. Z Třeboně je pak také možné využít i Zelenou linku, která jede z Českých Budějovic, přes Třeboň, Jindřichův Hradec, Slavonice až do Dačic.

Jízdné se řídí kilometrickým tarifem nebo je možné využít výhodnou jihočeskou jízdenku, která umožňuje celodenní cestování po Jihočeském kraji. V průběhu letních prázdnin tato jízdenka platí pro 2 dospělé osoby a 3 děti do 15 let. Jízdenku je možné využít v autobusech, vlacích i MHD.

Za přepravu kol se platí jen v prvním spoji, zbytek dne je kolo přepravováno zdarma. Při zpáteční cestě následující den se kola přepravují také zdarma, ovšem je nutné předložit první jízdenku.

Podrobnější informace k jízdním řádům i k výhodné jízdence naleznete na webových stránkách www.jikord.cz/cyklobusy a www.jihoceskajizdenka.cz.

Jízdní řád Třeboňské linky naleznete zde

Jizdní řád Zelené linky naleznete zde

«Související odkazy

Partnerství