V sobotu 29. června proběhna ve Staré Hlíně již 3. ročník Třeboňského cykloorienťáku a cyklohraní. Pořadateli jsou Zálesáci Třeboň a Besip.

Akce je podpořena z dotačního programu Jihočeského kraje - podpora sportu.

 

Výsledky

Mezičasy

Foto od Heleny Hudečkové 

 

Děkujeme všem závodníkům za účast a doufáme, že se Vám závody líbily.

 

NOVINKA: Jsou zveřejněny POKYNY!

UPOZORNĚNÍ: pro závod NENÍ použito bezkontaktní ražení SIAC. Pokud to vyjde, bude na startu krabička SIAC-off (nezaručujeme).

Je připraven rozpis.

Děkujeme partnerům a sponzorům závodu: FK Stará Hlína, Anis cz, Nadace jihočeské cyklostezky, Lázně Třeboň, Besip, Agrico, mapníky Autopilot, Bison ranch Rožnov, Městská policie Třeboň. Konání akce umožnili podniky Lesy ČR, s.p. , Město Třeboň a obec Novosedly nad Nežárkou.

 

Mapu z minulého ročníku si můžeze prohlédnout zde.

Můžete podívat, jak probíhal 1. ročník2. ročník této akce.

 

Aktuální informace

Důležité novinky z radnice

UKLIĎME TŘEBOŇ 2024

Město Třeboň, odbor životního prostředí, společně se Zdravým městem Třeboň všechny zvou na tradiční celorepublikovou jarní úklidovou akci UKLIĎME ČESKO – UKLIĎME TŘEBOŇ! Akce se koná v sobotu 6. dubna. Sraz dobrovolníků je v 9.00 na nádvoří městského úřadu.
Připraveny jsou tradičně dvě trasy – jedna lehčí, ideální pro rodiny s dětmi, a druhá náročnější. Nicméně je akce vhodná pro všechny věkové kategorie!
Pojďte s námi udělat Třeboň ještě o trochu hezčí... čistou!
Těšíme se na vás!
Více informací

JARNÍ DERATIZACE

Od 27. března bude na území města probíhat jarní deratizace, která potrvá po dobu 14 dnů. Deratizace probíhá 2x ročně, vždy na jaře a na podzim. V tomto období platí zvýšené riziko pro volně pobíhající psy. Návnady začínají působit až po pěti dnech po konzumaci. Potkani poté mohou být zmatení a pobíhat i na veřejných prostranstvích.

Deratizaci provádí jihočeská firma ASANA, spol. s.r.o. ve spolupráci s Městskou vodohospodářskou, s. r. o. (firma pomáhá umístit nástrahy do kanalizace).

Více informací