Každý, o kom jsou zpracovávány osobní údaje, může žádat omezení zpracování pokud:

Při vznesení námitky proti zpracování není nutné vznášet samostatně žádost o omezení zpracování. Po obdržení námitky může během posuzování město Třeboň osobní údaje zpracovávat pouze pro rčení, výkon nebo obhajobu právních nároků na zpracování osobních údajů.

Pokud se nejedná o omezení po dobu ověřování, tak o ukončení omezení zpracování musí žadatel samostatně požádat. Požádat lze buď formulářem o ukončení omezení zpracování (níže), nebo v případě protiprávního zpracování žádostí o výmaz osobních údajů. Pokud je účinné omezení zpracování, tak nelze osobní údaje žadatele vymazat.

Formulář žádosti o omezení zpracování

Formulář žádosti o ukončení omezení zpracování

Postup pro vyřízení žádosti

 

Výtažek z Nařízení Evrospkého parlamentu a Rady č. 2016/679

Subjekt údajů má právo na to, aby správce omezil zpracování, v kterémkoli z těchto případů:


Pokud bylo zpracování omezeno podle výše uvedených případů, mohou být tyto osobní údaje, s výjimkou jejich uložení, zpracovány pouze se souhlasem subjektu údajů, nebo z důvodu určení, výkonu nebo obhajoby právních nároků, z důvodu ochrany práv jiné fyzické nebo právnické osoby nebo z důvodů důležitého veřejného zájmu Unie nebo některého členského státu.

Subjekt údajů, který dosáhl omezení zpracování dle výše uvedených případů, je správcem předem upozorněn na to, že bude omezení zpracování zrušeno.

Aktuální informace

Důležité novinky z radnice

ZMĚNA JÍZDNÍHO ŘÁDU

Upozorňujeme občany, že od 6. března dochází ke změně jízdního řádu u spoje 340314. Jedná se o spoj jedoucí ráno přes Břilice do Třeboně!

Nový jízdní řád naleznete zde. Více informací

Výběrové řízení - referent(ka) právního odboru - občanské přestupky

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na volné pracovní místo "referent(ka) právního odboru - občanské přestupky". Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Podrobné informace zde. Více informací