Výsledek hledání

Zavřít

Facebook

Města v rozletu

 Projekt Města v rozletu 2011-2013 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyvěšeno: 19. 11. 2018

Fórum podnikatelů a živnostníků Třeboňska ZRUŠENO

Fórum podnikatelů a živnostníků je z důvodu změny termínu lektora zrušeno! Setkání podnikatelů bude uskutečněno po novém roce s Jihočeskou hospodářskou komorou v Třeboni.
Vyvěšeno: 19. 11. 2018

Závěrečná setkávání

Závěrečná setkávání v projektu "Města v rozletu" se uskuteční v prosinci. Dne 6. prosince od 18.00 hodin se na závěr projektu Města v rozletu setkají v Loutkovém sále divadla J. K.Tyla zástupci českých a rakouských měst, partneři projektu a účastníci aktivit projektu. O úvodní ceremoniál se postará hudební sdružení MŮRY s kaleidoskopem známých filmových melodií a adventních skladeb. Poté bude následovat zakončení projektu zdravicemi a slavnostním přípitkem.

Přiložený soubor: zaver-projektu.pdf

Vyvěšeno: 19. 11. 2018

Rozsvícení Vánočního stromu

Rozsvícení Vánočního stromu, s trhem a doprovodným programem v rámci projektu MVR se uskuteční na Masarykově náměstí 1. prosince. Podrobný program najdete v příloze.

Přiložený soubor: Rozsviceni-2018.jpg

Vyvěšeno: 19. 11. 2018

Adventní trhy

Již tradičně podporuje projekt Města v rozletu (MVR) tvořivé dílny pro ženy podnikatelky, které se na těchto dílnách mohou zdokonalit v trendech a výzdobě svých pracovních a podnikatelských prostředích. Srdečně Vás tedy zveme závěrem projektu na letošní Tvořivou dílnu pro podnikavé ženy na čtvrtek 22. listopadu od od 17.30 hodin do Domu Štěpánka Netolického na Masarykově náměstí v Třeboni. Podrobný program najdete v příloze.

Přiložený soubor: MVR-Advent2018.pdf

Vyvěšeno: 24. 02. 2018

Trhy v roce 2018 v rámci projektu Města v rozletu i s živou kulturou

I letos na konci udržitelnosti Rakousko-českého projektu města v rozletu jsme pro Vás připravili tradiční trhy v centru města. Součástí těchto řemeslných trhů je již tradičně i kulturní oživení.
Program trhů najdete v příloze.

Přiložený soubor: Trhy-2018.pdf

«Související odkazy

Partnerství