14. 04. 2020

Sběrný dvůr - otevírací doba

Od 14.04.2020 je otevírací doba Sběrného dvora dle běžného provozního řádu.

ÚTERÝ - ČTVRTEK    07:00 - 10:45

PÁTEK                        07:00 - 10:45

SOBOTA                     07:00 - 11:15

Ostatní omezení zůstávájí v platnosti.

Při vstupu na sběrný dvůr jsou povinné rouška a rukavice.

• Odpad smí přivézt pouze občan města, a to osobním vozidlem nebo osobním vozidlem s přívěsným vozíkem 750 kg.

• Každý se bude povinně prokazovat občanským průkazem, který ukáže obsluze, obsluha si opíše jméno a příjmení včetně adresy pro evidenci, po kontrole bude vpuštěn na vykládku.

• Do prostoru sběrného dvora budou vpuštěna maximálně 2 vozidla současně.

• Při čekání na odbavení nevystupujte z vozidla, výstup je povolen pouze při evidenci a vykládce! V případě nedodržování podmínek bude sběrný dvůr uzavřen. Chráníme zdraví zaměstnanců i Vaše.

• Žádáme, aby občané využívali sběrný dvůr pouze v naléhavých případech pro odložení odpadu, který se aktuálně nevejde do odpadových nádob.

• V žádném případě nesmějí sběrný dvůr využívat osoby v karanténě, a zejména osoby s prokázaným onemocněním COVID-19, které musí být doma v izolaci.