07. 02. 2020

Město Třeboň zveřejní pronájem městského bytu na Masarykovo náměstí

Radní města Třeboně schválili zveřejnění nájmu městského bytu. Byt se nachází  na Masarykově náměstí čp. 102 a jedná se o byt 2+1 s výměrou 68,3 m2. Zájemci se mohou o byt ucházet formou obálkové metody. Minimální cena pro nabídky je stanovena na 90,- Kč/m2/měsíc. Byt je situován v druhém nadzemním podlaží a je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči a plynovým kotlem s ohřevem vody. V roce 2015 zde byla provedena celková rekonstrukce ve výši 550 tis Kč, kdy se vyměnilo topení, podlahové krtiny, kuchyňská linka a obnovila se koupelna a WC.

Uchazečem o tento byt může být každý občan s bydlištěm v Třeboni a místních částech nebo se stálým pracovním místem v této lokalitě po dobu minimálně 6 měsíců. Před uzavřením nájemní smlouvy bude uhrazena kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájmy bytu bude zveřejněn po dobu 15 dnů na úřední desce.

„Byt bude pronajat tomu zájemci, který předloží nejvyšší nabídku. Nabídky budou posouzeny v rámci komise, která byla jmenována radou města,“ doplnila zprávu místostarostka Jana Grammetbauerová.