Města v rozletu

20. 11. 2014

Setkání Tvořte s námi

Město Třeboň a Jihočeská hospodářská komora v Třeboni pro Vás připravili  setkání v poklidné a příjemné „předadventní“  atmosféře - TVOŘTE S NÁMI, které se bude konat ve čtvrtek 20. listopadu 2014 od 17.00 hodin v prostorách Loutkového divadla v Třeboni.
Připraveno pro Vás máme:
  • Zajímavé informace z oblasti kosmetiky, líčení a péče kosmetické firmy MARY KAY. Jedna z účastnic obdrží i dárkový poukaz od této společnosti.
  • Paní Dana Košinová z prodejny BYTEX DANA Vás bude inspirovat ukázkou vánoční dekorace stolu, která bude i prodejná. Na základě této inspirace si můžete dekoraci objednat přímo na Vaše míry, podle Vašeho přání.  Ráda Vám na místě také poradí.
  • Ateliér Augustin Vás seznámí  s letošními barvami a trendy Vánoc 2014. Ukáže, jak vhodně ozdobit adventní věnec či jinou dekoraci. Pro ty, které si přinesou svůj zatím neozdobený věnec nebo jinou dekoraci, bude mít připraveny  ozdoby, které si budete moci na místě zakoupit a pod jeho vedením vánočně ozdobit.
  • Paní Milada Petrů se těší, až Vás naučí výrobu její bílkové polevy a ukáže Vám techniku zdobení perníčků glazováním a krajkou.
  • Perníčky péct nemusíte, budeme je mít pro Vás připravené a na místě si neozdobené perníčky můžete zakoupit.

Tato akce je realizována ZDARMA v rámci pokračování projektu Města v rozletu 2013-2018.

Přiložený soubor: tvorte-plakat.pdf