29. 09. 2020

Prodej dřevní hmoty vzniklé kácením stromů na pozemcích města Třeboně

Město nabízí k prodeji dřevní hmotu vzniklou kácením stromů na pozemcích ve vlastnictví města. Dřevní hmota je dočasně uložena v bývalém areálu Technických služeb Třeboň s.r.o. (ul. Novohradská). Jedná se o dvě hráně, přičemž hráň č. 1 tvoří směs listnatého a jehličnatého palivového dřeva s největším procentuálním zastoupením zeravů, méně pak lípy, jasanu, akátu a třešně o celkové výměře 5 prm. Toto dřevo vzniklo kácením na hřbitově sv. Alžběty v rámci revitalizace zeleně. Hráň č. 2 tvoří směs listnatého a jehličnatého dřeva s největším podílem jasanu, olše, méně pak borovice, břízy a lípy o celkové výměře 13 prm.
Prodej dřevní hmoty se uskuteční formou obálkové soutěže, přičemž minimální cena za 1 prm je stanovena na 100,00 Kč/prm bez DPH (sazba 15 %). Je možné podat nabídku jak na jednu hráň, tak na obě hráně současně. Oznámení, ve kterém naleznete všechny potřebné informace k podání nabídky, je zveřejněno na úřední desce města. Případné další informace o prodeji poskytne Ing. Jůzová přes e-mail: martina.juzova@mesto-trebon.cz nebo tel. 384 342 140.

Přiložený soubor: Prodej-dreva.pdf